wtorek, 12 kwietnia 2016

Magiczne perełki Perlux

Witam serdecznie .Ostatnio zostałam Ekspertką Perlux w akcji organizowanej na fb Z miłości do czystości .

Zawartość paczki była imponująca- opakowanie pereł Perlux White dla mnie oraz 10 saszetek z dwiema kapsułkami w każdej, do rozdania dla znajomych Dodatkowo otrzymałam jeszcze saszetkę płynu do płukania Perlux Lovely Moment:
Przyjrzyjmy się bliżej tym kapsułkom :
Opakowanie zawiera 24 perły piorące Perlux White.
Opis producenta: Perlux Super Compact to innowacyjne, super skoncentrowane perły piorące. Połączenie najlepszych cech proszku i żelu w technologii hybrydowej to gwar nacja skuteczności i wygodny.
Skuteczny-siła proszku i szybkość żelu
Inteligentne opakowanie- rozpuszczalna w wodzie folia wspomaga proces prania.
Oszczędny- jedna mała perła piorąca zawiera proszek z systemem odplamiania, żel i odkamieniacz
Bezpieczny-brak bezpośredniego konatku z detergentem
Łatwy w dozowaniu-perła piorąca gotowa do użycia.

Byłam bardzo zaskoczona wyglądem kapsułki, do tej pory stosowałam tylko żelowe a tutaj perełka jest dwukomorowa i zawiera w sobie i proszek i żel.
Opakowanie jest bardzo solidne, z zamknięciem na zatrzask. Zajmuje niewiele miejsca w łazience.  Zaraz po otwarciu wyczuwa się bardzo ładny, intensywny i świeży zapach. Perła jest bardzo wygodna w użyciu, wrzucamy ja do bębna, wrzucamy ubrania, włączymy pralkę i gotowe. Nie musimy już odmierzać proszku/ żelu i mamy pewność, że nasza łazienka pozostanie czysta, bez obaw o rozlany żel czy rozsypany proszek. W zupełności wystarcza jedna perełka by uzyskać czyste pranie. Perełka ta świetnie radzi sobie z plamami i jest o wiele bardziej skuteczna niż kapsułki żelowe dotychczas przeze mnie stosowane. A wszystko to bez dodatkowego użycia odplamiacza. Ubrania są miękkie, lśniące, świeże i idealnie czyste. Jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczona tymi perłami wiem, że zostaną ze mną na stałe .
Chciałabym wspomnieć jeszcze kilka słów o płynie do płukania Perlux Lovely Moment. Jestem pod jego wielkim wrażeniem. Jest niedrogi, a jakościowo nie odbiega w ogóle od tych z wyższej półki. Zapach ma przepiękny, jakby perfumowany. Pachnie nim całe mieszkanie i co najważniejsze zapach ten przez długi czas utrzymuje się na ubraniach. Nie wietrzeje zaraz po tym, jak ubrania wyschną.  Jest genialny i serdecznie polecam. Płyn razem z perełkami to duet idealny, który sprawdzi się w każdej łazience :)

1 komentarz :