poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Na stres najlepsza jest magnolia:)

Witam wszystkich bardzo serdecznie na początku tygodnia. Dziękuję pięknie za wszystkie komentarze pod poprzednimi postami. Dziś mały przerywnik, mianowicie jakiś czas temu dostałam do przetestowania od Sample City suplement diety Magnolia.
 Czym jest ten specyfik i w jakim celu się go stosuje? Producent mówi nam, że suplement ten ma za zadanie likwidowanie napięcia psychicznego, strachu, depresji, wpływa na poprawę nastroju. A wyciąg z magnolii ma działanie:
-rozluźniające
-relaksacyjne
-przeciwstresowe
-przeciwzapalne
-przeciwalergiczne
-oczyszczające
-obniżające nerwowość i rozdrażnienie
-łagodzące frustrację
-zwiększające poczucie pewności siebie

Poleca się jego stosowanie w stanach:
-problemów emocjonalnych
-utraty energii
-napięcia mięśni
-klopotów ze snem
-dolegliwości kobiecych


Cena tego suplementu to około 20 zł za 30 tabletek.

Jaka jest moja opinia? W ostatnim czasie żyję w trochę przyspieszonym tempie,co nie wpływa korzystnie na moje samopoczucie. Codzienny stres, jak i przesilenie wiosenne wywoływało u mnie rozdrażnienie, nadmierną nerwowość, płaczliwość i problemy z zasypianiem.Taki stan jeszcze bardziej mnie denerwował i doprowadzał prawie do szału :D  Suplement zażywam codziennie po jednej tabletce od około dwóch tygodni. Tabletki mają specyficzny, ziołowy zapach i smak oraz lekko żółty kolor.. Przez pierwsze dwa dni nie odczułam żadnego wpływu tabletek na mój organizm. Ale już trzeciego dnia, dało się zauważyć różnicę.Na początku były to powolne zmiany, poczułam uspokojenie, tak jakby wszystkie negatywne emocje zaczęły powoli sobie odchodzić. Z każdym kolejnym dniem pozytywny wpływ tabletek był coraz bardziej zauważalny. Zdecydowanie poprawił mi się nastrój, przeszło rozdrażnienie i płaczliwość, byle drobiazgi przestały wyprowadzać mnie z równowagi. Poczułam większy przypływ energii, a tym samym chęć do działania, znów poczułam przyjemność z wykonywania codziennych obowiązków. Tabletki wywoływały u mnie senność, więc łykałam je wieczorem, dzięki temu łatwiej mi się zasypiało, a jak odeszły złe emocje i opadł poziom stresu to i jakość snu jest zdecydowanie lepsza. Dodam,jeszcze że w sytuacji gdy odczuwałam duży stres odczucie jego zmniejszenia i uspokojenia odczuwałam już jakieś 30 minut po zażyciu tabletki. Ten suplement mi pomógł, więc spokojnie mogę go polecić wszystkim zestresowanym osobom:)

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka:)

 

8 komentarzy :

 1. no nieźle, a ja się nie załapałam na test, bardzo by mi się to też przydało

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiedziałam o takich tabletkach na stres z magnolią ;) bardzo fajny przerywnik

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy raz widzę ten produkt i szczerze mnie zainteresował ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. szczęściaro :) miałam nadzieje sie dostać do testowania bo akurat to by mi się przydało ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo zachęcająca i wiarygodna recenzja.Suplement Magnolia spełnił
  oczekiwania.Odprężenie, spokojny sen, ogólne wyciszenie jest tak bardzo
  ważne by radzić sobie z codziennymi zmaganiami jakie niesie życie.
  Dziękuję za polecenie produktu, który warto mieć pod ręką. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Produkt jeszcze nie znany przeze mnie, ale po przeczytaniu recenzji stwierdzam, że warto go zakupić.Może uda mi się po nim spokojnie zasypiać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Produkt cenny ze względu na kwasy nienasycone omega 3 i witaminy z grupy B. Recenzja bardzo profesjonalna, rzeczowa i bardzo obiektywna.Blog bardzo kreatywny, interesujący i godny polecenia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wcześniej nie wiedziałam o takim preparacie. Dzięki za informacje:)

  OdpowiedzUsuń